درباره ما

انتشارات سیمای فرهنگ با مدیریت آقای مهندس بهروز امیری ، فعّالیت خود را از سال 1375 با مجوز شماره ی 1998 وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز کرد.


اساس و شالوده ی فکری انتشارات سیمای فرهنگ، نگرش ویژه بر امر مهّم پرورش و آموزش در حوزه ی تخصّصی کودک و نوجوان است. در این سال ها پیوسته کیفیّت را بر کمیّت ترجیح داده ایم و این در حالی است که حجم تقاضا همواره با رشد مواجه بوده،کتاب های ما در زمره ی کتاب های پرفروش کشور قرار داشته اند.

انتشارات سیمای فرهنگ ، می کوشد مخاطبانش را در حوزه ی ارتقإ کیفیّت تفّکر و علاقه مندی به مطالعه تشویق نماید. استقبال چشمگیر از کتاب های تألیفی انتشارات سیمای فرهنگ باعث گردید عناوین کتاب ها بارها تجدید چاپ شوند و جالب این که غرفه ی انتشارات در نمایشگاه کتاب جزء  پر مخاطب ترین فروشگاه های کتاب بوده است .


لازم به ذکر است همکاری با نویسندگان، شاعران، ویراستاران، مترجمین و گرافیست های مجرب و کارآزموده از امتیازات ویژه ی انتشارات سیمای فرهنگ است.


از جمله اقدامات مهم در انتشارات سیمای فرهنگ ، برپایی دپارتمان های مختلف از جمله دپارتمان مادر و کودک ، تغذیه ، علوم دینی و مذهبی و کارگروه های آموزشی در زمینه رشد و پرورش فرزندان این مرز و بوم  است که به ما خاطر نشان می سازد:
آینده ، از آن فرزندان شماست اگر در سایه ی علم و آگاهی پرورش یابند.

در همین راستا، نظرات و باز خوردهای شما برای ما جایگاه ویژه ای داشته ، بسیارحائز اهمیت است. محصولات فرهنگی انتشارات سیمای فرهنگ متعلق به خود شماست . لذا برای هرچه بهتر ارائه دادن این محصولات نظرات و ایده های ارزشمند خود را با در میان بگذارید.

اهداف اصلی انتشارات سیمای فرهنگ :
•    استعداد های خلّاق را کشف کرده ، مشتاقان نوشتن را همیاری و همراهی می نماید.
•    در جهت ارتقإ و بهینه سازی سطح کیفی زندگی افراد، فعّالیتی گسترده را آغاز کرده است .
•    در کیفیّت چاپ کتاب از نظر ظاهر و متن ، دقت نظر فراوان دارد.
•    مشتری مداری و نیاز سنجی از شاخصه های مهم انتشارات محسوب می شود.
•    علاقمندی به مطالعه برای نسل جدید و راهکارهای تعلیم و تربیت به شیوه ی کاربردی چشم اندازی جدید و افقی روشن را برای آیندگان ترسیم می نماید.